| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 370 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| дължина на кабела | 325 mm |
| за номер артикул | 550531 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 435 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 36 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина на кабела | 1090 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560181 |
| височина | 28 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| съпротивление (мегаом) | 14 |
| тегло | 0,185 kg |
| дължина | 1050 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,21 kg |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина на кабела | 1070 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560180 |
| височина | 28 mm |
| съпротивление (мегаом) | 14 |
| пълен комплект | |
| дължина | 110 mm |
| пълен комплект | |
| дължина | 110 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| външна дължина | 135 mm |
| тегло | 0,21 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| дължина на кабела | 350 mm |
| страна на монтаж | в корпуса на трансмисията |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| обща дължина | 340 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| обща дължина | 860 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558144 |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |