| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330664 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 550769 |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,047 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 575 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 575 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 810 mm |