| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина на кабела | 981 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1015 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой проводи | 2 |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 2 | 6 mm |
| налягане | 2000 Pa] о |
| налягане | 90000 Pa] д |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 790 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 981 mm |
| дължина на кабела | 790 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | 1 kPA |
| Налягане до | 93 kPA |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550755 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| дължина на кабела | 790 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| форма | L-форма |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| за OEномер | 51807903 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 93000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой проводи | 2 |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 2 | 6 mm |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 93000 Pa] д |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | L-форма |
| дължина на кабела | 530 mm |
| обща дължина | 750 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на полюсите | 3 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1401 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |