| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 Taper |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | черен |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2053 Ом |
| съпротивление | 238 Ом |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 330 mm |
| технически информационен номер | 1 Filo |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 330 mm |
| технически информационен номер | 1 Filo |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| да се замени след км | 50000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | неотопляем |
| изпускателна система | пред катализатор |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 570 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 570 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| брой на полюсите | 1 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 50000 километри |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| дължина | 570 mm |
| брой проводи | 1 |