| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 Taper |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330314 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 20,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят на корпуса | черен |
| ограничение за производител | Magneti Marelli |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 700 Ом |