| мярка на резбата | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| височина | 36 mm |
| съпротивление | 780 Ом |
| за номер артикул | 550003 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 850 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| цветна маркировка | син |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 1010 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | челна страна |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой проводи | 2 |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 2 | 6 mm |
| налягане | 2000 Pa] о |
| налягане | 90000 Pa] д |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | 1 kPA |
| Налягане до | 93 kPA |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550755 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| форма | L-форма |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 430 mm |
| за OEномер | 51825684 |
| за OEномер | 55218475 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-221 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| форма | L-форма |
| дължина на кабела | 430 mm |
| за OEномер | 51917398 |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой проводи | 5 |
| дължина | 740 mm |