| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,035 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| цвят | жълт |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330624 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-922 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-931 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,032 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 380 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,25 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 1500 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| за номер артикул | 550665 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 2215 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-101 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,944 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,944 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 56,5 mm |
| външен диаметър | 11,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558004 |
| тегло | 0,17 kg |
| брой на полюсите | 5 |
| цвят | черен |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 70 mm |
| брой контакти | 5 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |