| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив като дим |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| съпротивление | 400 Ом |
| тегло | 0,022 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550122 |
| цвят | черен |
| височина | 38 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 26,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 38 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Threaded Hole M6 |
| ъгъл на закрепване | 60 Gradград |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 400 |
| височина | 26,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,014 kg |
| цвят | сив |
| за номер артикул | 550151 |
| съпротивление | 16,5 kОм |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 400 |
| дължина на кабела | 940 mm |
| дължина на кабела | 1905 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| вид на горивото | дизел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без помпа |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на горивото | дизел |