| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 1250 mm |
| дължина на кабела | 981 mm |
| за номер артикул | 560167 |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 1130 mm |
| височина | 28 mm |
| съпротивление (мегаом) | 12,4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 600 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 480 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 517 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 674 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 345 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |