| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| мярка на резбата | 20 mm |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 100 mm |
| ширина | 9,8 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| диаметър | 100 mm |
| ширина | 9,8 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 22000 Pa] о |
| налягане | 305000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 22000 Pa] о |
| налягане | 305000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 709 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 35000 Pa] о |
| налягане | 320000 Pa] д |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 22000 Pa] о |
| налягане | 305000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 410 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| дължина | 815 mm |
| наличен MAPPкод |