| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| размер на ключ | M 19 |
| външна резба | M12x1.5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| външен диаметър | 71 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,020 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-961 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 68,18 mm |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |