| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| външен диаметър | 71 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,020 kg |