| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330100 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,01 kg |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| размер на ключ | 12 MM |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 70 Ом |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,8 цол=инч |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 250 mm |
| дължина | 9,84 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 240 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 240 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |