| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 480 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,72 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 480 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 480 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 420 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| за номер артикул | 558158 |
| брой контакти | 5 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 230 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142- 901 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 275 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| дължина | 275 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| брой контакти | 5 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 450 mm |
| брой проводи | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 275 mm |
| тегло | 0,114 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 760 mm |
| тегло | 0,172 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |