| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| външна резба | M12 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 1 |
| размер на ключ | 24 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24,9 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | 550348 |
| височина | 27 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084540A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 23,62 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| дължина | 820 mm |
| дължина | 32,28 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 590 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| за номер артикул | 550340 |
| височина | 12 mm |
| брой контакти | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 770 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 595 mm |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 600 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 820 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 590 mm |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| тегло | 0,160 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |