| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на ниското налягане |
| горивосмесителна сма | впръскване във всмукателни тръби/директно впръскване |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084540A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 685 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| за номер артикул | 550340 |
| височина | 12 mm |
| брой контакти | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| дължина | 380 mm |
| дължина | 14,96 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-911 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,118 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,184 kg |
| необходими бройки | 1 |