| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | неотопляем |
| дължина на кабела | 890 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 430 mm |
| дължина | 16,81 цол=инч |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 0.073 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |