| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |