| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330100 |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | с корпус |