| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M8 x 0.75 |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M8x0,7 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 519 Ом |
| съпротивление | 57 Ом |