| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M8 x 0.75 |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| мярка на резбата | M8x0.75 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |