| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |