| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,32 kg |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 340 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| дължина | 355 mm |
| брой контакти | 1 |
| тегло | 0,14 kg |
| дължина на кабела | 795 mm |
| номер на артикул в чифта | J5033005 |
| тегло | 0,14 kg |
| дължина на кабела | 795 mm |
| номер на артикул в чифта | J5023005 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| тегло | 0,18 kg |
| дължина на кабела | 950 mm |
| номер на артикул в чифта | J5013005 |
| тегло | 0,18 kg |
| дължина на кабела | 950 mm |
| номер на артикул в чифта | J5003005 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| тегло | 0,059 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 790 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 940 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина на кабела | 795 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| височина | 26,5 mm |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 950 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 440 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 26,5 mm |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 790 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| височина | 26,5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 790 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
| гаранция | 5 години гаранция |