| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | grey |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12.1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| съпротивление | 400 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24,9 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 400 Ом |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| за номер артикул | 550340 |
| височина | 12 mm |
| брой контакти | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 27000 Pa] о |
| налягане | 400000 Pa] д |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 740 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 875 mm |
| тегло | 0,156 kg |
| необходими бройки | 1 |