| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 430 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 37,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084540A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59507828 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| дължина на кабела | 540 mm |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| гаранция | 5 години гаранция |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 5 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | горе |
| дължина на кабела | 550 mm |
| необходими бройки | 1 |