| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | grey |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12.1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 450 Ом |
| височина | 34 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 0,032 kg |
| съпротивление | 450 Ом |
| брой контакти | 2 |
| височина | 34 mm |
| цвят | черен |
| за номер артикул | 550040 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 450 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 MM |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,225 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,13 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 33,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| за OEномер | GJ6A4373XE |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 1155 mm |
| за OEномер | GJ6A4371YC |
| за OEномер | GJ6A4372YC |
| за OEномер | GJ6A4370XE |
| дължина на кабела | 1155 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 917 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 1220 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 1220 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | сив |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 925 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 960 mm |
| дължина на кабела | 925 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1159 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина на кабела | 1225 mm |
| дължина на кабела | 955 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 917 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| тегло | 0,126 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| тегло | 0,127 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 820 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 1070 mm |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 1075 mm |
| тегло | 0,160 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 1075 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 925 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 960 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| гаранция | 5 години гаранция |
| дължина | 925 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 650 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 5 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина на кабела | 650 mm |
| тегло | 0,160 kg |
| необходими бройки | 1 |