| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M8x0.75 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1236 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |