| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| мярка на резбата | M8x0.75 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |