| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| IDизпълнение на щекера | grey |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12.1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | 3/8" NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| за OEномер | GE7C4371YB |
| дължина на кабела | 745 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 750 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,195 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,2 kg |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 725 mm |
| номер на артикул в чифта | J5013008 |
| дължина | 240 mm |
| дължина | 9,45 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина на кабела | 768 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | алуминиев корпус |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 326 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| дължина на кабела | 310 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,174 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,470 kg |
| необходими бройки | 1 |