| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,16 kg |
| за OEномер | GE7C4371YB |
| дължина на кабела | 745 mm |
| дължина на кабела | 750 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,195 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,2 kg |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 785 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 785 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 725 mm |
| номер на артикул в чифта | J5003008 |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 725 mm |
| номер на артикул в чифта | J5013008 |
| дължина на кабела | 768 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | алуминиев корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| гаранция | 5 години гаранция |