| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| размер на ключ | 17 MM |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 17 |
| цветна маркировка | червен |