| за номер артикул | 330100 |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| страна на монтаж | външно от страната на трансмисията |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| тегло | 0,045 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |