| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| външна резба | M12 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59507828 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |