| дължина на кабела | 400 mm |
| брой контакти | 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59507828 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой контакти | 4 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 670 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |