| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | сив |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550354 |
| дължина на кабела | 320 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 595 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 335 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 600 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 820 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 975 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | с корпус |