| за номер артикул | 330100 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | жълт |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 70 Ом |