| за номер артикул | 550290 |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 330 Ом |
| височина | 37 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 430 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| номинално съпротивление (Ом) | 430 |
| брой на полюсите | 2 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 660 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |