| за номер артикул | 330100 |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 550 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 70 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 380 mm |
| дължина | 14,8 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 640 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 19,49 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| брой проводи | 4 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 376 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |