| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина на кабела | 814 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 810 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,115 kg |
| дължина на кабела | 800 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,175 kg |
| дължина на кабела | 800 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| тегло | 0,14 kg |
| дължина на кабела | 795 mm |
| номер на артикул в чифта | J5033005 |
| тегло | 0,14 kg |
| дължина на кабела | 795 mm |
| номер на артикул в чифта | J5023005 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,18 kg |
| дължина на кабела | 950 mm |
| номер на артикул в чифта | J5013005 |
| тегло | 0,18 kg |
| дължина на кабела | 950 mm |
| номер на артикул в чифта | J5003005 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 12,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина на кабела | 885 mm |
| номер на артикул в чифта | J5033015 |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина на кабела | 885 mm |
| номер на артикул в чифта | J5023015 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 940 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| височина | 26,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 950 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 440 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 26,5 mm |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 660 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина на кабела | 885 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 880 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| височина | 26,5 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 326 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| брой проводи | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина на кабела | 250 mm |
| съпротивление | 4 Ом |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| дължина на кабела | 310 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 880 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 625 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |