| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина на кабела | 814 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 810 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,115 kg |
| дължина на кабела | 800 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,32 kg |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| дължина на кабела | 800 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 240 mm |
| дължина | 9,45 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина на кабела | 885 mm |
| номер на артикул в чифта | J5033015 |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина на кабела | 885 mm |
| номер на артикул в чифта | J5023015 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 940 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 950 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина на кабела | 885 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 880 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 880 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |