| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M8 x 0.75 |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |