| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 400 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 37,5 mm |
| тегло | 0,025 kg |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 760 mm |
| дължина | 29,92 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| страна на монтаж | отдолу |
| дължина на кабела | 760 mm |
| тегло | 0,096 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 610 mm |
| дължина | 23,82 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 670 mm |
| дължина на кабела | 500 mm |
| съпротивление | 4 Ом |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| съпротивление | 7 Ом |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 800 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 765 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| тегло | 0,152 kg |
| необходими бройки | 1 |