| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 550 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 19,69 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 11,81 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 480 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 480 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 18,82 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 17 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 3 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 480 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |