| дължина | 150 mm |
| тегло | 20 g |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 100 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| за OEномер | 124 540 0044 |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 40 g |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 0,016 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 90 mm |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 4 |
| мярка на резбата | M14 |
| размер на ключ | 22 [mm] |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| работно напрежение | 12 V |
| точки на (пре)включване | 3 bar |
| точка на включване от | 0 bar |
| външен диаметър | 45,5 mm |
| външен диаметър | 39,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят | сив |
| дължина | 60 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят | черен |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой звена на верига | 30 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой звена на верига | 30 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 89,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| номинална мощност | 1,2 W |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 755 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без провод |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| Диапазон на измерване до | 3 bar |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| електронапрежение от | 6 V |
| напрежение до | 24 V |
| присъединителна техника | 1 x 4 mm |
| размер на ключ | 17 |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| точка на включване от | 0 bar |
| точка на включване до | 3 bar |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 325 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 325 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина на кабела | 850 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 850 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| вид на горивото | бензин |
| вид на горивото | дизел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 330 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен плик |
| дължина | 325 mm |
| брой проводи | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1,5 |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| рециклирана част |