| за OEномер | 005 542 2617 |
| за номер артикул | 330104 |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330334 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 100 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| за OEномер | 124 540 0044 |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 40 g |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 0,016 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 90 mm |
| цвят | черен |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой звена на верига | 30 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой звена на верига | 30 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 820 Ом |
| дължина | 1200 mm |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 89,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| номинална мощност | 1,2 W |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 315 mm |
| технически информационен номер | 3 Fili |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без провод |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| Диапазон на измерване до | 3 bar |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| електронапрежение от | 6 V |
| напрежение до | 24 V |
| присъединителна техника | 1 x 4 mm |
| размер на ключ | 17 |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| точка на включване от | 0 bar |
| точка на включване до | 3 bar |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 325 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 325 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| вид на горивото | бензин |
| вид на горивото | дизел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 330 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен плик |
| дължина | 325 mm |
| брой проводи | 3 |