| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 52 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| цвят | черен |
| Брой заети контакти | 2 |
| за OEномер | 000 542 2818 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 18,2 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 52 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 700 Ом |
| дълбочина на монтаж | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,025 kg |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 150 °C |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,033 kg |
| дължина на кабела | 705 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 1375 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| за OEномер | 221 542 0417 |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| за OEномер | 003 153 2828 |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за OEномер | 004 153 6928 |
| цвят | хром |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550275 |
| съпротивление | 1 kОм |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 1455 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 003 153 9728 |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 750 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180014541A |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 560 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 630 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1260 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| тегло | 0,257 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 825 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 85 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 35 mm |