| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,01 kg |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330791 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| тегло | 0,01 kg |
| дължина | 88 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 88 mm |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,046 kg |
| цвят | черен |
| височина | 18,3 mm |
| за номер артикул | 550045 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дълбочина на монтаж | 39,9 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,11 kg |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| цвят | черен |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина на кабела | 705 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,025 kg |
| дължина на кабела | 1375 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| за OEномер | 221 542 0417 |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за OEномер | 004 153 6928 |
| цвят | хром |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| брой контакти | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 30 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| тегло | 0,019 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1490 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| гаранция | 5 години гаранция |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 770 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 330 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 650 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,064 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 1455 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 430 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 27 mm |
| дебелина | 52 mm |
| вътрешен диаметър | 6,7 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,020 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 380 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 1395 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 750 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180014541A |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 560 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 300 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| вид на горивото | бензин |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-171 |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| тегло | 0,233 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 122,9 mm |
| дължина | 175,4 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| брой контакти | 1 |
| технически информационен номер | PI 1521 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 825 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 85 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 35 mm |