| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 212 542 0018 |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 004 153 6928 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| дължина | 724 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 520 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 430 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 520 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| дължина на кабела | 330 mm |
| за номер артикул | 570000 |
| брой контакти | 6 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 80 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 33 mm |