| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| тегло | 0,025 kg |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 52 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330791 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 000 542 2818 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 51 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 52 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 24 mm |
| ширина | 15 mm |
| дебелина | 80 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,025 kg |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 150 °C |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дълбочина на монтаж | 39,9 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина | 42 mm |
| ширина | 34 mm |
| дебелина | 35 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 212 542 0018 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,033 kg |
| тегло | 0,025 kg |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| обща дължина | 703 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой проводи | 2 |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 2 | 6 mm |
| налягане | -2000 Pa] о |
| налягане | 108000 Pa] д |
| за OEномер | 004 153 6928 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 1035 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 701 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за OEномер | 003 153 9728 |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 560 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 80 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 33 mm |