| дължина | 52 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,034 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 005 542 2617 |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 56,6 mm |
| тегло | 0,036 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| дължина | 52 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,034 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| дебелина | 22 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 124 540 0044 |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 0,016 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 90 mm |